Usercentrics CMP (1.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: weight
da: vægt

en: Operations
da: Handlinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
