Usercentrics CMP (1.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: weight
el: βάρος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
