Usercentrics CMP (1.0.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Operations
eo: Operacioj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Google Analytics
eo: Google-Analizitiko
