Usercentrics CMP (1.0.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: weight
eu: pisua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Services
eu: Zerbitzuak
