Usercentrics CMP (1.0.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: weight
gl: peso

en: Operations
gl: Operacións

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Services
gl: Servizos

en: Service
gl: Servizo

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
