Usercentrics CMP (1.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Operations
hr: Operacije

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
