Usercentrics CMP (1.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: weight
it: peso

en: Operations
it: Operazioni

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Service
it: Servizio

en: Weight for @title
it: Peso per @title
