Usercentrics CMP (1.0.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: weight
ja: ウェイト

en: Operations
ja: 操作

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Services
ja: サービス

en: Service
ja: サービス

en: Google Analytics
ja: Google アナリティクス

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Google Tag Manager
ja: Googleタグマネージャー
