Usercentrics CMP (1.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Operations
jv: Operasi

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
