Usercentrics CMP (1.0.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: weight
kn: ತೂಕ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Service
kn: ಸೇವೆ
