Usercentrics CMP (1.0.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: weight
nl: gewicht

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Services
nl: Diensten

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
