Usercentrics CMP (1.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: weight
ro: greutate

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Services
ro: Servicii

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
