Usercentrics CMP (1.0.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: weight
sv: vikt

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Services
sv: Tjänster

en: Service
sv: Tjänst

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
