Usercentrics CMP (1.0.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: weight
th: น้ำหนัก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Service
th: บริการ

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
