Usercentrics CMP (1.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: weight
tr: ağırlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
