Usercentrics CMP (1.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: weight
uk: вага

en: Operations
uk: Операції

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Services
uk: Служби

en: Service
uk: Служба

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
