Usercentrics CMP (1.0.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: weight
fr: poids

en: Operations
fr: Actions

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Process js_alter
fr: Traiter js_alter

en: Process page_attachments
fr: Traiter page_attachments
