Usercentrics CMP (1.0.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: weight
id: bobot

en: Operations
id: Operasi

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Services
id: Layanan

en: Weight for @title
id: Bobot @title
