Usercentrics CMP (1.0.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: weight
af: gewig

en: Operations
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings
