Usercentrics CMP (1.0.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Google Analytics
bo: ཀོ་ཀུ་དབྱེ་ཞིབ།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
