Usercentrics CMP (1.0.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Operations
bs: Operacije

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka
