Usercentrics CMP (1.0.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: weight
ca: amplada

en: Operations
ca: Operacions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Services
ca: Serveis

en: Service
ca: Servei

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
