Usercentrics CMP (1.0.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: weight
et: kaal

en: Operations
et: Toimingud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Service
et: Teenus

en: Weight for @title
et: @title kaal
