Usercentrics CMP (1.0.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: weight
fa: وزن

en: Operations
fa: عملیات

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Google Analytics
fa: تحلیل‌گر گوگل

en: Weight for @title
fa: وزن @title
