Usercentrics CMP (1.0.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: weight
hy: քաշ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
