Usercentrics CMP (1.0.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: weight
ka: წონა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური
