Usercentrics CMP (1.0.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: weight
lv: svars

en: Operations
lv: Darbības

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Weight for @title
lv: Svars @title
