Usercentrics CMP (1.0.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: weight
mr: वजन

en: Operations
mr: कृती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
