Usercentrics CMP (1.0.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: weight
nn: vekt

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett
