Usercentrics CMP (1.0.1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
