Usercentrics CMP (1.0.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Operations
pt: Operações

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
