Usercentrics CMP (1.0.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: weight
ru: вес

en: Operations
ru: Операции

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Services
ru: Службы

en: Weight for @title
ru: Вес @title
