Usercentrics CMP (1.0.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: weight
sk: váha

en: Operations
sk: Operácie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Services
sk: Služby

en: Service
sk: Služba

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
