Usercentrics CMP (1.0.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: weight
sl: teža

en: Operations
sl: Operacije

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka
