Usercentrics CMP (1.0.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: weight
vi: chiều rộng

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
