Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-alpha0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Default
az: Susmaya görə

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Role
az: Rollar

en: About
az: Haqqında

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb
