Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-alpha0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
