Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-alpha0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: About
sk: Informácie o

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky
