Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-alpha0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: About
te: గురించి
