Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Visibility
he: ניראות

en: Roles
he: תפקידים

en: Role
he: תפקיד

en: About
he: אודות

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים
