Userlike Live-Chat-Software Integration (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Default
ps: تلواله

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Role
ps: ونډه

en: About
ps: په اړه
