Username (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Description
ast: Descripción

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Log in
ast: Entrar

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva
