Username (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Description
az: İzahat

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: Log in
az: Loqin

en: Pattern
az: Nümunə

en: Messages
az: Mesajlar

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Space
az: Boşluq

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
az: Parol sıfırlama təlimatları %email ünvanında %name ünvanına göndərildi.

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Login page
az: Giriş səhifəsi

en: Default country
az: Defolt ölkə
