Username (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: None
bo: མེད།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Titles
bo: ཁ་བྱང་།

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Create new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Uppercase
bo: ཆེ་བྲིས

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
bo: གསང་གྲངས་བསྐྱར་སྒྲིག་གི་གསལ་བཤད་དེ་%email་བརྒྱུད་དེ་སྤྱོད་མཁན་%name་ལ་བསྐུར་ཟིན།

en: Lowercase
bo: ཆུང་བྲིས

en: Login page
bo: ནང་འཇུག་ངོས

en: Default country
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་རྒྱལ་ཁབ་མིང

en: Reset button label
bo: བསྐྱར་སྒྲིག་མཐེབ་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: Apostrophe
bo: སྤྱི་ཚེག༼'༽
