Username (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Description
bs: Opis

en: None
bs: Nijedan

en: Number
bs: Broj

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Labels
bs: Oznake (Labels)

en: Messages
bs: Poruke

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog
