Username (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: None
cy: Dim

en: Number
cy: Rhif

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Create new account
cy: Creu cyfrif newydd

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
cy: Cyfarwyddiadau ailosod cyfrinair wedi ei yrru at %name yn %email.

en: Default country
cy: Gwlad diofyn
