Username (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Description
et: Kirjeldus

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Titles
et: Pealkirjad

en: Log in
et: Sisene

en: Pattern
et: Muster

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Labels
et: Sildid

en: Messages
et: Sõnumid

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Period
et: Ajavahemik

en: Buttons
et: Nupud

en: Create new account
et: Registreeru

en: Space
et: Ruum

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
et: Salasõna lähtestamise juhised saadeti kasutajale %name aadressil %email.

en: Login page
et: Sisselogimise lehekülg

en: Default country
et: Vaikimisi riik

en: Reset button label
et: Lähtestamise nupu silt

en: Hyphen
et: Sidekriips

en: Remove whitespace
et: Eemalda tühemik

en: Apostrophe
et: Ülakoma

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Reset your password
et: Lähtesta oma parool

en: Username or email address
et: Kasutajanimi või e-posti aadress
