Username (1.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Phone number
ga: Fón

en: Create new account
ga: Cruthaigh cuntas nua
