Username (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Description
gl: Descrición

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: Titles
gl: Títulos

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Pattern
gl: Patrón

en: Additional options
gl: Opcións adicionais

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Period
gl: Periodo

en: Buttons
gl: Botóns

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Space
gl: Espazo

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
gl: Enviáronse instrucións para establecer un novo contrasinal a %name en %email.

en: Login page
gl: Páxina de inicio de sesión

en: Default country
gl: País predefinido

en: Apostrophe
gl: Apóstrofe

en: Username or email address
gl: Nome de usuario ou enderezo de correo electrónico

en: Password reset instructions will be sent to your registered phone number.
gl: As instrucións para restablecer o contrasinal enviaranse ao teu número de teléfono rexistrado.
