Username (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Description
gu: વર્ણન

en: None
gu: એકે નહિ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Default country
gu: મૂળભૂત દેશ
